19 Drużyną Harcerska Nieprzetartego Szlaku Ogień 

Jesteśmy drużyną, która zrzesza dzieci i młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Mosinie oraz osoby niepełnosprawne z gminy Mosina.

Nasze zbiórki drużyny odbywają się co dwa tygodnie w czwartki od godz. 16:30 do 18:00 w harcówce Szczepu Wilki, w szkole nr 2 przy ul Topolowej w Mosinie.

Drużyna została powołana przez komendanta Hufca Poznań – Rejon rozkazem L10/2016  z dnia 30.10.2016 r.  Pierwsza zbiórka odbyła się 6.10.2016 r.

Drużynową jest pwd Natalia Tomaszewska HO, przyboczną Anita Sobecka HO  oraz Joanna Kwiatek.

W drużynie jest: Ola, Maja, Marta, Roma, Ewelina, Ewa, Agnieszka, Adam, Sebastian i Seba.

Na naszych zbiórkach zdobywamy wiedzę i umiejętności harcerskie tj. nauka śpiewu piosenek harcerskich,  uczymy się szyfrów, poznajemy historię harcerstwa i ważnych ludzi, zdobywamy wiele sprawności i realizujemy próbę na stopień ochotniczki i młodzika. Uczestniczymy w rajdach harcerskich, biwakach i obozach. Podczas wyjazdów uczymy się samodzielności i zaradności, poznajemy nowych kolegów i koleżanki, przeżywamy niezwykłe przygody na harcerskim szlaku.

Osoba do kontaktu:

Pwd. Natalia Tomaszewska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: 517 961 061