Plan imprez i uroczystości organizowanych przez nauczycieli z ul. Kościelnej 2019/2020

  1. Narodowe czytanie
  2. Sprzątanie świata
  3. Konkurs komunikacyjny
  4. Święto pieczonego ziemniaka dla uczniów szkoły podstawowej
  5. Rajd z kijkami i rowerami po WPN
  6. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
  7. Święto Edukacji Narodowej - akademia z okazji święta pracowników szkoły
  8. Lew salonowy - nienaganne maniery i dobre obyczaje w literaturze polskiej:
  9. Dzień Drzewa
  10. Konkurs informatyczno-matematyczny
  11. Sławni Polacy –szkolny konkurs wiedzy o Korczaku
  12. Mistrz Mowy Polskiej
  13. Trzymaj formę – projekt
  14. Spotkanie wigilijne dla uczniów na ul. Kościelnej
  15. Biesiada Walentynkowa
  16. Wielkie pisanie dyktanda dla szkoły podstawowej i branżowej
  17. Czytam i rozumiem – konkurs
  18. Lekcja otwarta o astronomii
  19. Święto teatru
  20. Dzień książki dla dzieci
  21. Dzień Wody
  22. Czytać każdy może
  23. Rajd z okazji Dnia Ziemi
  24. Pierwszy dzień wiosny
  25. Śniadanie Wielkanocne
  26. Konstytucja 3 Maja
  27. „Miły, czysty, kulturalny, jestem zawsze nienaganny”- projekt edukacyjny
  28. Erasmus + projekt edukacyjny
  29. „Moja praca zawodowa moja pasją” - projekt edukacyjny
  30. „Powiedz NIE uzależnieniom” - projekt edukacyjny
  31. Bieg po zdrowie – projekt antynikotynowy
  32. Wyjazdy w ramach zawodów OS
  33. Obóz przygotowawczy oraz Regaty OS

 

Plan imprez i uroczystości organizowanych przez nauczycieli z ul. Topolowej w roku szkolnym 2019/2020:

  1. Pożegnanie lata, upieczemy ziemniaka;
  2. Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, pasowanie na ucznia;
  3. VI Integracyjny Rajd Osób Niepełnosprawnych "Rowerami i kijkami po WPN";
  4. Turniej rzeźbiarski "Zabawy z gliną;
  5. Dzień Patrona;
  6. Uroczysty Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości;
  7. Wieczór magii - zabawa andrzejkowa;
  8. Mikołajkowe wyścigi rzędów;
  9. Mikołajkowe zawody w pływaniu na byle czym;
  10. Spotkanie Bożonarodzeniowe;
  11. Integracyjne spotkanie bożonarodzeniowe;
  12. VI Turniej badmintona;
  13. Zabawa karnawałowa;
  14. IV zawody wielkanocne "Pływanie dla jaj";
  15. Spotkanie Wielkanocna;
  16. Integracyjne spotkanie wielkanocne;
  17. Ogólnoszkolny Dzień Teatru;
  18. Festiwal Sztuk Naszych Dzieci;
  19. Międzynarodowy Dzień Ziemi;
  20. VI Roweriada;
  21. Uroczysty Apel z okazji Święta 3-go Maja;
  22. V piłkarskie starcie;
  23. Olimpiada lekkoatletyczna;
  24. Targi Rękodzieła Artystycznego Osób Niepełnosprawnych;
  25. Dzień Aktywności Osób Niepełnosprawnych;
  26. IV spływ integracyjny po Obrze;
  27. Regionalne regaty olimpiad specjalnych w żeglarstwie i kajakarstwie;
  28. Pobyt na przystani żeglarskiej;
  29. Projekt "Szkoła z witaminą";
  30. Program autorski "Szkolny kuchcik";
  31. Wyjazdy na zawody w ramach Olimpiad Specjalnych;
  32. Erasmus + projekt edukacyjny;
  33. Projekt "Kawiarenka muzyczna - cztery pory roku";
  34. Teatr "Kółeczko" - innowacje;
  35. Projekt "Bawimy się razem" - cykl spotkań dla klas I-III um. i zn;
  36. Projekt "Śniadanie daje moc";
  37. Projekt "Ścieżkami WPN";
  38. Projekt "Pociąg tolerancji";
  39. Projekt "Podaj łapę";
  40. Klub Absolwenta;
  41. Program autorski dla uczniów klas I-III i RW "Taniec i muzyka dla każdego smyka";
  42. Poranek z książką;
  43. Projekt rewalidacyjny "Rozumiem co czytam";
  44. Projekt "Niepełnosprawni, razem pełnosprawni";
  45. Drużyna harcerska "19 DH NS OGIEŃ";
  46. Projekt "Opiekun przyrody";
  47. Projekt "Bądź aktywny";
  48. Projekt "Aby być dobrym kolegą muszę znać swoje emocje";
  49. Projekt "Polisensoryczne poznawanie świata - zabawy z sensoplastyką";
  50. Projekt "Radiokomunikacja dla każdego";
  51. Projekt "Kącik poetycki";
  52. Projekt "Europejskie podróże";
  53. Projekt "Podróże dalekie i bliskie - poznajemy piękno naszego kraju";
  54. Projekt "Zabawy z wełną i pędzlem" - lekcja otwarta połączona z praktycznym działaniem;
  55. Konkursy plastyczne.