Harmonogram dyżurów nauczycieli i wychowawców

L.p. 

Nazwisko i imię 

Dzień tygodnia 

Godzina 

 

1. 

Adamczewska Alicja 

czwartek 

9:15-10:00 

2. 

Albrecht-Walczak Magdalena 

poniedziałek 

11.00 - 11.45 

3. 

Ambroży Bogdan 

poniedziałek 

15.00-15.45 

Ambroży Małgorzata 

poniedziałek 

15.00-15.45 

5. 

Anioła Anette  

Poniedziałek  

10:10 – 10:55 

6. 

Bajstok Monika 

Środa  

9.25- 10.10 

7. 

Bąkowska Martyna 

Poniedziałek  

11.45-12.45 

8. 

Białas Aleksandra 

Środa  

9:20 – 10:05 

9. 

Borkowska Agnieszka 

Wtorek  

12:45-13:30 

10. 

Bręczewska Małgorzata 

Wtorek 

16:00- 17:00 

11. 

Błońska Małgorzata 

Poniedziałek  

15:00 – 16:00 

12. 

Borowiak Eliza 

Wtorek  

6:30 – 7:30 

13. 

Burek  Magdalena 

Wtorek 

10:00-11.00 

14. 

Chlebna Marta  

Poniedziałek 

16:00-  17:00 

15. 

Chmielarz Krystyna 

Piątek  

17:00 – 18:00 

16. 

Ciesielski Wiktor 

Wtorek  

13:00 – 14:00 

17. 

Czajkowska –Ziobrowska Dominika 

Poniedziałek  

9:00 – 10:00 

18. 

Ćwikła Marek 

Czwartek 

10.00-11.00 

19. 

Derengowski Krzysztof 

Poniedziałek  

12:40 – 13:25 

20. 

Dudek Marcin  

Poniedziałek 

16:00 - 17:00 

21. 

Filipiak Katarzyna 

Piątek  

10.00-10.45 

22. 

Grabus Tomasz 

Poniedziałek  

12:00-13:00 

23. 

Grześkowiak Magdalena 

Poniedziałek  

9.00-10.00 

24. 

Grześkowiak Natalia 

Czwartek  

16:00-17:00 

25. 

Jankowiak Łukasz 

poniedziałek 

10:55-11.40 

26. 

Jankowiak Robert 

Poniedziałek 

18:00-19:00 

27. 

Jankowska Liliana 

środa  

12:00-12:45 

28. 

Jankowska Monika 

Piątek  

11.00-11. 45 

29. 

Jakubowski Maciej  

Piątek  

17:00- 18:00 

30. 

Jańczak Marta 

Poniedziałek  

9:00- 9:45 

31. 

Jaskólska Agnieszka 

Piątek  

18:00 – 19:00 

32. 

Jastrzębowska Marlena 

Czwartek  

11:55 – 12:40 

33. 

Juskowiak Edyta 

Poniedziałek  

7:15-8:00 

34. 

Kaczmarek Agnieszka 

Poniedziałek  

10:00 – 11:00 

35. 

Konieczna Iwona 

Wtorek  

10.00-10.45 

36. 

Kozak Agnieszka 

Wtorek  

7:15-8:00 

37. 

Kozłowska Małgorzata 

Czwartek  

16:00 – 17:00 

38. 

Kreczmer Anna 

Wtorek 

9:20-10:05 

39. 

Krobski Jacek 

Poniedziałek 

16:00 – 17:00 

40. 

Kuczuba Agnieszka 

Czwartek 

9.20-10.05 

41. 

Lipiec Wiesława 

Poniedziałek 

10:15-11:00 

42. 

Lossy Małgorzata  

Sobota  

9:00 – 10:00 

43. 

Ławniczak Damian 

Piątek  

16:00 – 17:00 

44. 

Łubińska Lidia 

Czwartek  

18:00 – 19:00 

45. 

Majchrzak Elżbieta 

Piątek  

9:15 – 10:00 

46. 

Malinowska Ewa 

Poniedziałek  

9:15 – 10:00 

47. 

Maniecka Joanna 

Poniedziałek  

9:00 – 10:00 

48. 

Mańkowski Łukasz 

Środa  

8:25 – 9:10  

49. 

Marczyńska Krzesisława 

Czwartek  

13.00-13.45 

50. 

Matczak Izabela 

Środa 

17:00 – 17:45 

51. 

Myśliński Damian 

Środa 

10.00-10.45 

52. 

Napierała Adam 

Wtorek  

12.00-14.00 

53. 

Nowak Magdalena 

Czwartek  

10:10 – 10:55 

54. 

Olejnicka Violetta 

Czwartek  

9:15 – 10:00 

55. 

Picz Lidia 

Poniedziałek 

10:55-11:40 

56. 

Płóciniak Anna 

wtorek 

11:05 – 11:50 

57. 

Pniewska Anna 

czwartek 

9.15-10.00 

58.  

Prentka Dobrosława 

czwartek 

7.30 -8.15 

59. 

Prentki Cezary 

środa 

10.55-11.40 

60. 

Przybyla Katarzyna 

wtorek  

8:15 – 9: 15  

61. 

Rawecka Jagoda 

środa 

15.00-15.45 

62. 

Redelbach- Eichert Ewa 

poniedziałek 

14.00-14.45 

63. 

Rogalska Alina  

Poniedziałek  

10:15-11:15 

64. 

Rogalski Dariusz 

Wtorek 

8:00-9:30 

65. 

Sierpińska Monika 

Środa  

1:00 – 11:00 

66. 

Skorczyk Anna 

środa 

15.00-15.45 

67. 

Sobecka Anita  

Piątek 

08:15-9:00 

68. 

Spychała Katarzyna 

poniedziałek  

10.00- 11.00 

69. 

Staszak Dorota 

czwartek 

10:10-10:55 

70. 

Staszewski Krzysztof 

Wtorek                     

12.00-13.00 

71. 

Szaflińska Izabela 

poniedziałek 

7:30 – 8:15 

72. 

Szczepaniak Grażyna 

poniedziałek 

10:10 – 10:55 

73. 

Szczerbal Marzena 

Środa  

13:05 – 13:50 

74. 

Szymkowiak Martyna 

poniedziałek 

10.10-10.55 

75. 

Troszyńska Kamila 

Wtorek  

7:30 – 8:15 

76. 

Twardowska Katarzyna 

Wtorek  

11:00 – 11:45 

76. 

Tubis Stanisław 

Sobota  

10:00 – 11:00 

77. 

Urbaniak Ewa 

Środa    

09:15 – 10:00 

78. 

Wiernicka Paulina 

Środa 

14:00-15:00 

79. 

Wiktorowska -Giżycka Izabela 

środa 

13.00-13.45 

80. 

Wojciechowska Aleksandra 

poniedziałek 

8:00-8:45 

81. 

Wojciechowska Kinga 

środa  

8:20-9:05 

82. 

Zbrowska – Gawlak Anna 

czwartek 

10:10-10:55 

83. 

Zarecka Monika 

poniedziałek 

12:00-13:00 

84. 

Zydorczyk Alicja 

Środa 

14:00-15:00