Dyżury nauczycieli, wychowawców i specjalistów

L.p.

               Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godziny

1

Albrecht – Walczak Magdalena

Poniedziałek

10:45 - 11:30

2

Anioła Anette

Czwartek

10:00 - 11:00

3

Bajstok Monika

Czwartek

8:45 - 9:40

4

Bąkowska Martyna

Piątek

11:30 - 12:30

5

Borkowska Agnieszka

Środa

12:00 - 13:00

6

Błońska Małgorzata

Poniedziałek

8:00 - 9:00

7

Burek Magdalena

Czwartek

10:00 - 11:00

8

Czajkowska- Ziobrowska Dominika

Czwartek

10:00 - 11:00

9

Chlebna Marta

Środa

10:00 - 12:00

10

Ciesielski Wiktor

Wtorek

14:30 - 15:20

11

Ćwikła Marek

Środa

13:00 - 14:00

12

Derengowski Krzysztof

Poniedziałek

12:00 - 13:00

13

Dudek Marcin

Poniedziałek

11:00 - 13:00

14

Dudziak Katarzyna

Poniedziałek

12.00 - 13.00

15

Fiedziuszko – Pruchniewska Ewa

Poniedziałek

11:00 - 12:00

16

Filipiak Katarzyna

Poniedziałek

10:45 - 11:30

17

Golonka Monika

Środa

10:40 - 11:35

18

Grabus  Tomasz

Wtorek

8:00 - 9:00

19

Grześkowiak Magdalena

Środa

11:00 - 12:00

20

Grześkowiak Natalia

Czwartek

11:00 - 12: 00

21

Jakubowski Maciej

Wtorek

12:00 - 13:00

22

Jankowiak Kamila

Środa

9:40 - 10:30

23

Jankowiak Łukasz

Środa

11:40 - 12:25

24

Jankowska Monika

Wtorek

11:00 - 12:00

25

Jańczak Marta

Poniedziałek

11:00 - 12:00

26

Jastrzębowska Marlena

Czwartek

9:40 - 10:30

27

Judek Katarzyna

Poniedziałek

10:00 - 12:00

28

Kaczmarek Agnieszka

Poniedziałek

9:00 - 11.00

29

Kaliska Maria

Czwartek

12:00 - 13.00

30

Kapitaniak Agnieszka

Poniedziałek

11:00 - 12:00

31

Konieczna Iwona

Poniedziałek

10:00 - 11:00

31

Kozak Agnieszka

Wtorek

11:40 - 12:40

33

Kozłowska Aleksandra

Czwartek

11:00 - 12:00

34

Kozłowska Małgorzata

Środa

8:00 - 10:00

35

Kozłowska – Skoryna Joanna

Poniedziałek

11:00 - 12:00

36

Kreczmer Anna

Poniedziałek

12:00 - 13:00

37

Krobski Jacek

Poniedziałek

11:00 - 12: 00

38

Kuczuba Agnieszka

Piątek

9:40 - 10: 35

39

Lipiec Wiesława

Poniedziałek

8:45 - 9:40

40

Majchrzak Elżbieta

Środa

10:40 - 11:30

41

Malinowska Ewa

Środa

12:00 - 13:00

42

Maniecka Joanna

Czwartek

11:00 - 12:00

43

Mańkowski Łukasz

Poniedziałek

10:45 - 11:30

44

Matczak Izabela

Poniedziałek

11:00 - 12:00

45

Napierała Adam

Wtorek

Czwartek

12:00 - 12:25

9:40 - 10:40

46

Nowak- Połącarz Agnieszka

Poniedziałek

12:00 - 13: 00

47

Olejnicka Violetta

Środa

12:00 - 13.00

48

Płóciniak Anna

Wtorek

8:55 - 9:40

49

Pniewska Anna

Wtorek

9:00 - 9:45

50

Prentka Dobrosława

Środa

9:40 - 10:30

51

Prentki Cezary

Środa

10:45 - 11:30

52

Przybyła Katarzyna

Wtorek

12:00 - 13:00

52

Rawecka Jagoda

Piątek

12:00 - 13:00

54

Redelbach-Eichert Ewa

Wtorek

11:00 -12:00

55

Roeskau Janina

Czwartek

12:00 - 13:00

56

Rzadkowolska Julia

 Środa

9:00 - 13:00

57

Sierpińska Monika

Czwartek

12:00 - 13:00

58

Spychała Katarzyna

 Środa

10:00 - 11:00

59

Skorczyk Anna

Piątek

10:00 - 10:45

60

Sobecka Anita

Środa

9:45 - 10:30

61

Staszak Dorota

Czwartek

9:00 - 10:00

62

Staszewski Krzysztof

Czwartek

10:40 - 11:35

63

Surdyk Danuta

Czwartek

9:00 - 10:00

64

Szczerbal Marzena

Poniedziałek

Czwartek

12:00 - 13:00

12:00 - 13.00

65.

Szczepaniak Grażyna

Środa

12:00 - 13:00

66

Szmajdzińska – Rószczka Małgorzata

Poniedziałek

9:40 - 10:35

67

Szymkowiak Martyna

Środa

11:00 - 12:00

68

Tomaszewska Natalia

Wtorek 

10:45 - 11:30

69

Tomczak Martyna

Czwartek

11:40 - 12:25

70

Troszyńska Kamila

Środa

8:45 - 9:40

71

Twardowska Katarzyna

Poniedziałek

10:00 - 11:00

72

Urbaniak Ewa

Środa

9:45 - 10:30

73

Wiernicka Paulina

Czwartek

9:00 - 11:00

74

Wierzejewski Piotr

Wtorek

10:00 - 12:00

75

Wiktorowska-Giżycka Izabela

Wtorek

12.00 - 13.00

76

Wojciechowska Aleksandra

Wtorek

11:00 - 12:00

77

Wojciechowska Magdalena

Czwartek

10:45 - 11:30

78

Zarecka Monika

Czwartek

15:00 - 16:00

79

Zbrowska – Gawlak Anna

Środa

12.00 - 13.00